O Mnie

Joanna Siewko

Joanna Siewko

Od zawsze wiedziałam, że chcę pracować z ludźmi. To skłoniło mnie do pójścia na uczelnię medyczną i ukończenia studiów magisterskich z pielęgniarstwa. Jednocześnie przez kilka lat byłam zaangażowana w organizacji pozarządowej jako trener i jako lider zarządzający zespołami. Wtedy postanowiłam rozwijać swoją nową pasję. Ukończyłam szkołę trenerów komunikacji opartej na empatii szkoły rekomendowanej przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne.

Kiedy sama stałam się mamą, zrozumiałam jak bardzo bliski jest mi temat wyzwań, które stają przed kobietami i rodzinami, w momencie pojawienia się dziecka. Postanowiłam połączyć moje doświadczenie pielęgniarki, trenera i mamy, by pomóc kobietom w ważnym, nowym czasie.

Tak powstała Wioska Kobiet.

Pierwsza decyzja pociągnęła za sobą kolejne – zostałam DOULĄ oraz doradcą noszenia dzieci w chuście i nosidłach miękkich ClauWi. Towarzyszę kobietom w okresie okołoporodowym. Indywidualnie spotkam się również z kobietami doświadczeniem straty i trudnych porodów. Prowadzę też warsztaty, które pomagają przygotować się do macierzyństwa oraz budować własną sieć wsparcia w nowej roli. W przygotowaniu mam również ofertę warsztatów dla ojców.We wszystkich swoich działaniach staram się kierować empatią i uważnością na drugą osobę. Chcę, by wspaniałe kobiety dostawały szansę wypowiedzenia się i bycia – dla siebie i innych.Pokochałam kobiety – za ich siłę, mądrość oraz niesamowitą intuicję. Zapraszam Cię do mojej WIOSKI, byś i Ty mogła poczuć wsparcie i poznać inne, niezwykłe osoby.To miejsce jest po to, byś mogła mnie lepiej poznać. Jeśli przy okazji to, co piszę będzie dla Ciebie wspierające – będę bardzo szczęśliwa.